Jdi na obsah Jdi na menu
 


1000 přečtení

12. 3. 2018

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

MTB?

(Tomas, 12. 3. 2018 8:20)

Co ti udělali MTB cyklisté, že ti tak leží v patě a přisuzuješ horské cyklistice všechny možné nešvary? Je to směšné s pohledem na to, kolik MTB cyklistů jezdí na silnici a technicky i jinak víc než dobře. Nejsou tyto nedostatky spíš o jezdci než o disciplíně?

Re: MTB?

(stary mlynar, 13. 3. 2018 6:12)

Ve své minulé trenérské práci jsem se mnohokrát trápil s odstraňováním "nešvarů", které mládež získala v mládí na MTB kolech. Je to děsná práce a mnohokrát jsem neuspěl ani já, ani dotyčný závodník. Argument o tom kolik lidí jezdí na MTB je irelevantní, ze života vím, že množství o kvalitě nerozhoduje a často je to spíš naopak.

Re: Re: MTB?

(Tomas, 13. 3. 2018 8:36)

Nebyl myšlen počet cyklistů MTB v absolutních číslech, ale počet cyklistů závodících na MTB i na silnici - ať už souběžně či postupným vývojem od MTB. Jsou mezi nimi cyklisté s dobrou silniční technikou stejně tak jako se mezi "čistokrevnými" silničáři najdou ne zrovna excelentní technici. Jinak díky MTB mají mnozí silniční trenéři mládeže koho trénovat a odstraňovat jeho nešvary a ať máš k MTB cyklistice přezíravý postoj, kterým se dlouhodobě netajíš, tak spousta dětí se k cyklistice tj. i k té silniční dostane přes MTB kolo.

Re: Re: Re: MTB?

(stary mlynar, 13. 3. 2018 20:44)

Poněkud jalové řeči. Až si vezmeš 10 děcek z MTB a budeš z nich dělat cyklisty, tak se snad podepíšeš.

Re: Re: Re: Re: MTB?

(Tomas, 13. 3. 2018 22:20)

To je to, o čem mluvím - já jsem naivně žil v tom, že MTB je taky cyklistika.... Tak dík za objasnění.