Jdi na obsah Jdi na menu
 


M ČR masters - výsledky

20. 11. 2011

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

"mistrovký závod"

(ruda špicar, 20. 11. 2011 10:32)

omlouvám se všem kterým to bude připadat jako vylévání srdíčka, ale nedá mi to nepodělit se o pocity z letošního "mistrovství".
to že nás již leta berou rozhodčí a pořadatelé jako zbytečnou přítěž letos začalo nesmyslným nacpáním cca 100 lidí na start pěkného okruhu který ale po startu není rohodně tak světový jak se asi pořadatelům zdálo. Jezdil proto po okruhu pěkný peloton a diváci měli jistě pěkný zážitek..Přitom stačilo pustit nás staré v hodinové pauze před elitou.. no ale asi to nikoho nenapadlo...vážení pánové rozhodčí tím pádem absolutně nevěděli která bije a se stejnými startovními čísly se jim ani není co divit. tak se stalo že jaksi zapomněli na zvonění do posledního kola... nebo si to snad má pamatovat a počítat závodník? vždyt i délka 40 minutového závodu nějakých 32-34 min je směšná... korunovace mistra v naší kategorii a přijmutí dresu mistra bez boje( spíš že na něj vyšlo střídání:)) bylo jen třešničkou na nepovedeném dortu. oněch 10s ve vysledních je nejspíš penalizace za pokus o dotaz na rozhodčí zda nevědí že se do posledního kola zvoní...ve skutečnosti to bylo tak 10cm :)

No človek se musí smířit s tím že usilí i nás neperspektivních
nemusí být vždy po zásluze odměneno a tak budiž nám odměnou naše rodiny a děti.

Sportu nezdar a cyklokrosu zvlášt!

Re: "mistrovký závod"

(Jiří Šťastný, 21. 11. 2011 17:31)

Vážený pane Špicare,

souhlasím s Vámi. V Kutné Hoře jsem působil jako hlavní rozhodčí a věřte mi, že MČR Masters v cyklokrosu si představuji jinak. Bohužel, rozpis závodu byl stanoven takto, věřím, že i po konzultaci s komisí Masters. Má-li mít MČR Masters v cyklokrosu náležitou úroveň, řešil bych tyto závody jako samostatné závody, a to i pro každou kategorii masters - M30, M40, M50 + ženy. Domnívám se, že jste mohli závody MČR Masters uspořádat na stejné trati v Kutné Hoře následující den, tj. v neděli. V případě konání závodů pro každou kategorii samostatně by nebylo možné spolupracovat se závodníky rychlejších kategorií, závod by byl spravedlivější, i rozhodčím by se lépe rozhodovalo.
Mimochodem, do posledního kola společného závodu jsme zvonili, ale poslední kolo závodu je jen jedno. Závodníci Masters byli na startu upozorněni, že jim bude ukazován počet okruhů do konce jejich jízdy u M30 a M40 a kategorie M50 si od ukazovaných okruhů odečte dva okruhy.

Re: Re: "mistrovký závod"

(ruda špicar, 21. 11. 2011 18:39)

vážený pane hlavní rozhodčí, to že se do posledního kola zvonilo je pěkná hovadina, to by jste si tak leda ted přál aby to tak bylo. jezdil jsem vepředu a hluchý zatím nejsem. otázky pořádatelství mně jako závodníka nemůžou zajímat, nebo si snad máme dělat závody pro sebe nekde kolem hnoje a měřit nám to mají rodinní příslušníci? ceny co kdo donese? Na co je mi pak licence ČSC a poplatky za takovou organizaci?

Většinou bývalo MČR zárukou kvality jako na posledních dvou v Táboře a Hlinsku. Vidím že chcete hlavně očistit svoji personu a hodit vinu na závodníka.. co si mám myslet o délce závodu 32minut, není snad v rozpisu 40 min s tím že se jezdí vždy neco navíc?

Re: Re: Re: "mistrovký závod"

(Jiří Šťastný, 21. 11. 2011 20:29)

Kdybyste porozumněl psanému textu, tak jsem psal, že do posledního kola závodu ELITE + Masters se zvonilo. Bohužel, pro Vás to poslední kolo nebylo, závod pro Vás končil dříve.
Jestli se odkazujete na kvalitu závodu v Hlinsku, pak Vám jen připomenu, že tyto závody MČR Masters se jely samostatně před MČR ELITE, nikoliv jako spojené závody s veřejným závodem ELITE + U23. Ano, kvalita tam byla vysoká, ale ve svém dřívějším příspěvku jsem psal, pokud chcete mít spravedlivé a kvalitní závody, tak si MČR uspořádejte jako samostatný závod a nespojujte si ho se závody ELITE, jak bylo dáno rozpisem. Možná jste si všiml, že mládežnické závody TOI TOI CUP v Kutné Hoře měly zcela jinou kvalitu, protože se jely samostatně.

Re: Re: Re: Re: "mistrovký závod"

(stary mlynar, 22. 11. 2011 6:20)

Hoši, vyřešte si to doma a ne u nás

Re: Re: Re: Re: Re: "mistrovký závod"

(ruda špicar, 22. 11. 2011 9:49)

:) tak to bude asi kolonka komentáře zbytečná když je pouze pro vyvolené,:)

Re: Re: Re: Re: "mistrovký závod"

(ruda špicar, 22. 11. 2011 9:54)

Nic ve zlém, trochu to zamrzí ,ale bohužel s tím nic nenadělám a na to abych se angažoval jako závodník do všelijakých komisí čas nemám. závodit 30 minut je málo to se raději projedu po lese a pocit bude lepší.
adieau cyclocross

Výsledky

(Martin Ondráček, 20. 11. 2011 11:34)

Vlasto jen taková poznámka ono je to teda jedno stejně jsem dojel poslední ale nedojel jsem - jedno kolo.